Witamy!

Fundacja Otwarte Dłonie

wychodzi naprzeciw potrzebom rodziny, osób samotnych, niepełnosprawnych, wykluczonych oraz wszystkich potrzebujących wsparcia i pomocy.

logo fundacjiRodzina jest największą wartością dla każdego z jej członków.
Bardzo ważne są  relacje w niej panujące takie jak miłość, wzajemny szacunek do siebie oraz zaufanie i troska o drugą osobę. Pragniemy to uświadamiać wszystkim ludziom i ukazywać im jak bardzo ważna w ich życiu jest rodzina i że zawsze należy o nią walczyć dlatego  w ramach fundacji działa:

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna.

Przyjmują w niej specjaliści: psycholog, psychoterapeuta, logopeda, pedagog, nauczyciel terapii pedagogicznej, doradca rodzinny, psycholog małżeństwa i rodziny, prawnik, mediator, terapeuta zajęciowy, położne, terapeuta uzależnień. W ramach poradni działa także punkt pomocy rodzinie w sytuacjach kryzysowych.

W ofercie także pomoc w trudnościach szkolnych (język: polski, angielski, niemiecki, matematyka, trudności w czytaniu i pisaniu).

W ramach Specjalistycznej Poradni Rodzinnej oferujemy m.in.: Terapię logopedyczną, terapię zajęciową, liczne zajęcia i warsztaty edukacyjne rozwijające zdolności i kreatywność. Warsztaty dla rodziców wspomagające wychowanie dzieci. Proponujemy również psychoedukację uzależnienia i współuzależnienia.

 

Konto Fundacji 64 1950 0001 2006 0448 2334 0002 (Idea Bank)- zobacz więcej.